O nás

Společnost GEOKEY působí na trhu v České republice od roku 1996. Jedná se o ryze českou, nezávislou organizací bez zahraniční účasti, která se specializuje na poradenství v oblasti IT. Za své, více než desetileté působení, realizovala v IT přes 140 projektů. Pro tvorbu procesních analýz používá vysoce sofistikovaný grafický SW nástroj ProcessGuide od finské společnosti QPR, jehož grafické výstupy procesů jsou pro zákazníky velmi dobře čitelné a srozumitelné.

Strategie

  • Naším cílem je pomoci zákazníkům na základě jejich skutečných potřeb a vize navrhnout komplexní řešení v IT s výhledem na 5-10 let s využitím procesního modelu a progresivních informačních technologií, a dohlédnout nad uvedením tohoto řešení do provozu.
  • Vytváříme kvalitní, otevřená, zákaznicky orientovaná a rozšiřitelná řešení tak, aby každý zákazník mohl těžit z našich zkušeností z již realizovaných projektů.
  • Všechny projekty realizujeme dle jednotné, praxí ověřené vlastní metodologie.
  • Spokojený zákazník je pro nás vizitkou dobře odvedené práce a znamená vytvoření dobrých vztahů pro dlouhodobou spolupráci s naší firmou.