O nás

GEOKEY s.r.o. je nezávislá poradenská společnost, která se zaměřuje na konzultace a poradenství v oblasti IS/IT od roku 1996. Naší specializací je procesní a IT poradenství včetně dohledu nad implementacemi informačních systémů.

Za více než 18 leté působení jsme zrealizovali přes 200 projektů. Pro tvorbu procesních analýz používáme vysoce sofistikovaný grafický SW nástroj ProcessGuide od finské spolčnosti QPR, jehož grafické výstupy procesů jsou pro zákazníky velmi dobře čitelné a srozumitelné.

Pomáháme firmám různých velikostí napříč všemi obory od zpracování masa přes strojařinu až po průmysl 4.0.

Strategie

  • Naším cílem je pomoci zákazníkům na základě jejich skutečných potřeb a vizí a navrhnout jim komplexní řešení v IT s výhledem na 5-8 let s využitím procesního modelu a progresivních informačních technologií, a dohlédnout nad uvedením tohoto řešení do provozu.
  • Vytváříme kvalitní, otevřená, zákaznicky orientovaná a rozšiřitelná řešení tak, aby každý zákazník mohl těžit z našich zkušeností z již realizovaných projektů.
  • Všechny projekty realizujeme dle jednotné, praxí ověřené vlastní metodologie.
  • Snažíme se říkat věci pravdivě tak jak jsou.
  • Spokojený zákazník je pro nás vizitkou dobře odvedené práce a znamená vytvoření dobrých vztahů pro dlouhodobou spolupráci s naší firmou.